Odstoupení od kupní smlouvy

Pokud není zboží podle vašich představ, nezoufejte, můžete nám ho v souladu s § 1829 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku vrátit. Uplatníte tak právo na odstoupení od kupní smlouvy, a to v zákonné lhůtě do 14 dní od převzetí zboží. Uhrazenou částku vám pak obratem vrátíme. Případně Vám také můžeme zboží vyměnit. V tomto případě prosím kontaktujte zákaznický servis, kde s vámi domluvíme podrobnosti. 

Pozor - pokud jste ale zboží koupili jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká.

 

Jak postupovat

  • E-mailem nám prosím na zákaznický servis pošlete formulář ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY a přiložte fakturu.
  • V případě zájmu o výměnu zboží prosím uveďte označení zboží, za které jej chcete vyměnit. Náklady na jeho dodání hradíme my!
  • Zboží včetně případných dárků zaslaných v zásilce musí být navráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Zabalte jej ideálně do původního obalu (krabice je přizpůsobena na další použití, jednoduše odstraníte lepicí proužek a zalepíte). Případně použijte jiný obal adekvátní povaze a váze zboží. Do balíku již nemusíte vkládat znovu fakturu a formulář, pokud jste nám jej zaslali online. 
  • Balík neodkladně pošlete (nejdéle do 14 dní od doručení odstoupení od smlouvy) na naši adresu: Marbledesign s.r.o., Tylova 516, 506 01 Jičín. Náklady na vrácení zboží nesete vy jako kupující.

     

Vrácení peněz

  • Uhrazenou částku vám obratem vrátíme na vámi uvedené číslo účtu nebo jiným domluveným způsobem, a to nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží. V případě výměny pak adekvátní částku po započtení ceny zboží. 
  • Vrátíme vám také náklady na původní dodání zboží odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží dopravcem (a to i v případě, že jste zvolili jiný než nejlevnější způsob). To platí pouze v případě, že jste dopravu hradili. Pokud jste od nás měli poštovné zdarma, nárok na vrácení nákladů na dodání zboží vám nevzniká.
  • Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, můžeme uplatnit nárok na náhradu, a to snížením hodnoty zboží, a započíst jej na vracenou částku - o tomto kroku vás budeme emailem informovat. 

 

Zákaznický servis:

telefon: +420 736 765 535 

e-mail: objednavky@marbledesign.cz

 

 

 

Zpět do obchodu